Doprava po celé ČR ZDARMA. Volejte 606 575 550 nebo pište na obchod@nadrzeonline.cz

Bezpečnostní skladovací kontejnery

Bezpečnostní skladovací kontejnery

Bezpečnostní skladovací kontejnery, které se používají jako průchozí skladovací jednotky, nabízejí kompaktní řešení pro skladování nebezpečných látek.

Řada SRC W zajišťuje skladování kapalin znečišťujících vodu.

Typová řada SRC N s přirozeným větráním splňuje požadavky na skladování hořlavých kapalin; pro venkovní skladování hořlavých látek nemusí být sklady nebezpečných látek požárně odolné, pokud lze dodržet dostatečnou bezpečnostní vzdálenost od budov alespoň 10 metrů nebo pokud je stávající vnější stěna budovy požárně odolná (F 90 podle DIN 4102) nebo pokud technická či přirozená ventilace zajišťuje požadovanou výměnu vzduchu.

Typová řada SRC TB s tepelnou izolací je určena pro skladování materiálů citlivých na teplotu. Pro ochranu před mrazem a chladem. Provozní materiály a suroviny jsou chráněny proti chladu ve spojení s ohřívačem (příslušenství). Tepelná izolace z 45 mm PU izolace a oboustranného opláštění z pozinkovaného ocelového plechu.

Všechny varianty včetně rozměrů naleznete zde v online katalogu

v případě zájmu nás kontaktujte pro vytvoření nabídky a kalkulace obchod@nadrzeonline.cz 

p10365_und_alle_kinder_7

_8223_00_w

 p8043_und_alle_kinder_7 

p8767_und_alle_kinder_5

 

Tělo kontejneru:
Předmontované provedení z pozinkovaného ocelového plechu. Stěny a střešní prvky z pozinkovaných trapézových profilů. Alternativně pozinkované a opatřené základním nátěrem (RAL 5002 ultramarínová modř, jiné barvy RAL na vyžádání). Stěnové, střešní a podlahové profily ze silného ocelového plechu. Žárově pozinkovaná ocelová vana, polohovací úroveň s odnímatelnými rošty (zatížení 1000 kg/m²). Velké jednokřídlé dveře (šířka 1294 mm) pro snadnou manipulaci. Přístupná střecha (navržená pro zatížení sněhem 125 kg/m²) a odvodnění pomocí vnitřních dešťových žlabů. S obecným schválením stavebního úřadu Z-38.5-229.