Doprava po celé ČR ZDARMA. Volejte 606 575 550 nebo pište na obchod@nadrzeonline.cz

Litoměřičtí mohou od města získat až 50 000 korun na pořízení nádrže na dešťovou vodu.

Městský úřad v Litoměřicích od 1. dubna vyhlašuje nový dotační program, jenž má pomoci městu a především občanům šetřit vodou.

Program podpory pro zachytávání dešťové vody je určen pro instalaci nádrží na území města Litoměřice (katastrální území Litoměřice, katastrální území Pokratice). O dotaci na nádrž na dešťovou vodu v Litoměřicích mohou žádat občané až po instalaci nádrže.

Výše dotace na nádrž pro dešťovou vodu v Litoměřicích bude odvozována podle objemu nádrže a jejího umístění nad či pod zemí. U nadzemní nádrže lze zažádat o dotaci  až o 10 000 korun. U podzemních nádrží může dotace dosáhnout až 50 000 korun.

Částka je maximálně 90 % z celkových pořizovacích nákladů. Minimální objem nadzemní nádrže na dešťovou vodu pro Litoměřice musí být 300 litrů. Příspěvek činí tři koruny na litr. Dotace pět korun na litr se týká nádrže zabudované pod zemí s minimálním objemem 2 000 litrů.

Podrobnější informace o podmínkách dotace na dešťovou vodu v Litoměřicích se zájemci dozvědí u pracovníků odboru životního prostředí radnice města Litoměřice.

nadrzeonline.cz distribuují vysoce kvalitní německé nádrže na dešťovou vodu NAUTILUS Wassersysteme. Jedná se o prvotřídní výrobky vyrobené z jednoho kusu. Naše nádrže nejsou svařované ani lepené. Nádrže NAUTILUS jsou 100% vodotěsné, odolné vůči domácím odpadním vodám a se zároukou 25 až 50 let na těsnost dle modelové řady.

Všechny nádrže na dešťovou vodu, pro které lze využít dotace naleznete zde na našem e-shopu

Doprava do Litoměřic je ZDARMA

Pro více informací k výrobkům volejte +420 606 575 550

Zde se můžete podívat na částečně instalovanou nádrž na dešťovou vodu o objemu 7000 litrů.