Doprava po celé ČR ZDARMA. Volejte 606 575 550 nebo pište na obchod@nadrzeonline.cz

Nádrže na naftu CEMO

Mobilní naftové nádrže: ekologické bezpečné a praktické

Přemýšlíte, jak nejlépe uskladnit a bezpečně převážet zásoby pohonných hmot? Přesně k tomuto účelu slouží naftové nádrže, které zajistí ekologickou manipulaci, snadný převoz a dlouhodobější možnost skladování.

Ideální velikost právě pro vás

Rozhodujícím atributem při výběru je objem nádrže. Před pořízením zvažte všechny možnosti, jak můžete nádrž využít a dle toho zvolte požadovanou velikost. Pro náročnější uživatele jsou navrženy nádrže s objemem až 30000 litrů. Pro běžné použití však postačí varianty 200, 440 nebo například 600 litrů.

Podrobnější výběr

Volba příslušenství je ovšem mnohem náročnější. Kažý zákazník si přeje rozdílnou délku hadice, výkon čerpadla nebo možnost napájení.

Snadnou manipulaci pro každodenní užívání nabízejí nádrže v podobě vozíku. Díky tomu nádobu snadno převezete na požadované místo a naftu doplníte pomocí přiložené pistole.

Nenáročné a menší nádrže můžete jednoduše napojit na autobaterii a ty, které se pyšní označením ADR lze bezstarostně využít k převozu. K takto označeným nádržím zákazník obdrží doklad o platné ADR kontrole.

Vhodné je zvážit také možnost externího čerpadla, které se nachází u vybraných produktů.

Kvalitní výrobce s tradicí na trhu

Německá kvalita značky CEMO je v případě naftových nádrží zcela jednoznačná. Tato firma si na světovém trhu drží velmi dobrou pozici, jelikož svým zákazníkům nabízí odolné a kvalitní materiály.

Nádrže jsou provedeny bez švů, aby při dlouhodobějším aktivním užívání nedošlo k poškození a nechtěnému úniku nafty.

Kromě základních prvků, jako je šroubovací víko se na vrchu nachází také například ventil pro vyrovnání tlaku, který také zajistí, že se na naftě nebude tvořit pěna.

Potřebujete poradit?

Napište nám na obchod@nadrzeonline.cz

Telefon: 606 575 550