Doprava po celé ČR ZDARMA. Volejte 606 575 550 nebo pište na obchod@nadrzeonline.cz

Největší samonosná nádrž na dešťovou vodu ATLANTIS 12500 litrů

Požadavky a poptávka po větších nádržích se z různých důvodů zvyšují. Na jedné straně potřeba skladování při dešti, aby se zásoba mohla používat co nejdéle. Nejen pro zalévání zahrady, ale i pro dům s toaletou a pračkou zde hrají hlavní roli. Rostoucí náklady na vodné a stočné vedou k přehodnocení ve prospěch využívání užitkové vody.

Na druhé straně nové požadavky projektantů a legislativy kdy v mnoha případech rozhodují o schválení žádosti o stavbu, ať už se jedná o novostavbu, přestavbu nebo přístavbu.

Existuje mnoho důvodů, proč plně využívat akumulaci dešťové vody. Ti, kteří potřebují a chtějí shromažďovat větší množství, mohou tak učinit pomocí systému s více nádržemi nebo zvolit jednu nádrž. Je třeba vzít v úvahu místní podmínky a požadavky, které je třeba splnit. Nabízíme obojí. Můžete si například vybrat mezi systémem sestávajícím z 2x 6000 litrů nebo pouze z jedné velké nádrže - nové Atlantis 12 500 litrů.

Ta se připojuje k osvědčené řadě Atlantis a doplňuje její nabídku. Je vhodná pro spodní vodu a lze ji přejíždět automobily, což nechal výrobce otestovat u PIA (Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH) v souladu s normou pro odpadní vody.

Nádrž si můžete objednat zde

IMG_2434